Žalúzie-Rolety-Sieťky na okná proti hmyzu

Royalplast - plastové okná a dvere Banská Bystrica


Žalúzie - ISSO retiazka - Plastové okná a dvere | Royalplast Banská Bystrica

Žalúzie | ISSO retiazka

Veľmi obľúbený typ žalúzie. Jednoduché ovládanie je zabezpečené guľôčkovou retiazkou, ktorá slúži k natáčaniu lamiel a na vyťahovanie a spúšťanie žalúzií. Žalúzie sú vyrábané v širokej farebnej škále. Tento typ žalúzií sa hodí na plastové i drevené okná.

Údržba žalúzií: žalúzie pravidelne čistite antistatickou kefkou alebo suchou handrou a nosné časti utierajte vlhkou handrou.Žalúzie - ISSO retiazka celotieniaca - Plastové okná a dvere | Royalplast Banská Bystrica

Žalúzie | ISSO retiazka celotieniaca

Veľmi moderné a esteticky vysoko hodnotné žalúzie. Celotieniace prevedenie má otvory vzadu v lamelách, čím sa minimalizuje vpúšťaniu svetla do interiéru. Jednoduché ovládanie a manipuláciu so žalúziou zabezpečuje guľôčková retiazka. Tieto žalúzie sú výborné pre plastové okná a drevené eurookná.

Údržba žalúzií: žalúzie pravidelne čistite antistatickou kefkou alebo suchou handrou a nosné časti utierajte vlhkou handrou.


Atypické žalúzie - Plastové okná a dvere | Royalplast Banská Bystrica

Atypické žalúzie

Jeden z najnovších typov ISSO žalúzií. Umožňuje zatieniť interiéry s modernými šikmými oknami. Jednoduchá manipulácia a ovládanie je zabezpečené pomocou brzdového mechanizmu. Tento typ žalúzie sa hodí na plastové a drevené okná.

Údržba žalúzií: žalúzie pravidelne čistite antistatickou kefkou alebo suchou handrou. Nosné časti utierajte vlhkou handrou.Vertikálne žalúzie - Plastové okná a dvere | Royalplast Banská Bystrica

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru. Obzvlášť vhodné sú do reprezentačných priestorov, bánk, firiem, kancelárií, hál a pod. Spĺňajú najvyššie kritériá estetiky, funkčnosti, kvality a svojimi vlastnosťami dokážu uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov. Existujú v pestrej farebnej škále. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú zo zvislých polyesterových lamiel, zavesených do horných jazdcov pomocou držiakov z plastu, v stálofarebnom, nezrážanlivom a navyše antistatickom prevedení.

Návod na používanie a údržbu:

  • Biela šnúra - žalúzie sa ňou sťahujú na koniec zaveseného rámu a späť, pri rozťahovaní by mali byť látky otvorené.
  • Retiazková šnúra - po roztiahnutí látok bielou šnúrou sa retiazkovou šnúrou otáčajú látky doprava alebo doľava.
  • Údržba žalúzií - žalúzie možno čistiť pomocou antistatickej kefky alebo umývaním vlažnou vodou do 30 °C s použitím čistiacich prostriedkov. Pri údržbe sa látka nesmie zlomiť ani pokrčiť!

Sieťky na okná proti hmyzu - ISSO siete - Plastové okná a dvere | Royalplast Banská Bystrica

Sieťky na okná proti hmyzu | ISSO siete

Novšia verzia sieťky proti hmyzu. Chránia interiéry pred nepríjemným hmyzom. Dajú sa upevniť bez vŕtania do okien. Zaručená je vysoká kvalita a farebná stálosť. Nevyžadujú si žiadnu údržbu!

Hore