Plastové okná VEKA

Royalplast - plastové okná a dvere Banská Bystrica


Profil plastových okien VEKA patrí medzi uznávanú svetovú značku, ktorá Vám ponúka kvalitu, akú si zaslúžite. Zabudnite na profile druhej (B) alebo tretej triedy (C), a zvoľte si aj Vy kvalitu. Platový profil Veka, ktorý ponúka naša spoločnosť, vyrába výlučne plastové profily triedy A (viac o profile triedy A nájdete v časti Naše okná – často kladené otázky). Plastové okná VEKA budú slúžiť nielen Vám, ale aj Vašim deťom aj Vašim vnúčatám!

Prečo predávame plastové okná z profilu firmy VEKA?

Firma VEKA začala s výrobou plastových profilov v roku 1970. Od svojho vzniku presadzovala vysokú kvalitu a precíznosť. Vďaka tomu sa stala z malej firmy s 8 zamestnancami podnik, ktorí dnes má tisíce pracovníkov a plastové profily dodáva do viac ako 19 krajín sveta.

  • Vďaka technologickému pokroku, medzinárodnému know-how a trvale vysokej kvalite sa stala spoločnosť VEKA svetovou jednotkou v okenných systémoch zhotovených z PVC.
  • V samotnej Spolkovej republike Nemecko má viacej než 800 partnerských prevádzok. (V Českej a Slovenskej republike viacej než 20). Viac než 1600 konštrukcií plastových profilov VEKA pre okenné systémy, ktoré udávajú smer ďalšieho vývoja, Vám garantuje neohraničenú voľnosť pri návrhu Vašich plastových okien a dverí.
  • Rozsiahly výber rámov, priečok a doplnkových profilov, umožňuje štýlovú okennú architektúru a vzorové riešenia i v oblasti renovácii. Veľký výber atraktívnych farieb Vám dáva dostatočný priestor uplatniť zaujímavé optické akcenty systému VEKA. Plastové okenné a dverové systémy VEKA sa vyrábajú z odolného, dlhodobo osvedčeného materiálu, ktorý si uchováva svoju kvalitu.

Veka Alphaline 90 PLUS

systém pro dokonalú energetickú bilanciu


Veka alphaline 90 plus - Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica

Prvý profilový systém se stavebnou hĺbkou 90 mm pre sériovu výrobu plastových okien – s ešte vyššími úsporami energie. Týmto splňuje systém najdôležitejšiu požiadavku dnešných stavebníkov: minimalizovať spotrebu energie svojich nehnuteľností. Veka Alphaline 90 Plus je so svojou kombináciou klasického designu a efektivnou tepelnou ochranou rozhodujícím krokom vpred. Oceňovaná kvalita VEKA systému, se stredovým tesnením a troma tesniacimi rovinami, spoľahlivo zabraňuje prieniku chladu, prievanu alebo vlhkosti. Novovyvinutá konštrukcia plastových profilov s 6 komorami zaisťuje už v základnom vybavení vysokú tepelnú ochranu. Dodatočne sa dá tento profil vyplniť vložkami, ktoré tepelno izolačné vlastnosti ešte zvyšujú. Dalšou výhodou systému ALPHALINE 90 je technická i vzhľadová kompatibilita s ostatnými 70-mm systémami.


Veka allhaline 90 plus-kovanie - Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica Konštrukcia: jednorámová - hodnota tepelnej izolácie až Uw = 0,8 W/m2K pri použití trojitého zasklenia a izolačných vložiek
Profily: VEKA, 6-komorové, stavebná hĺbka 90 mm, s izolačním klínem v profile rámy
Materiál: profily z nárazuvzdorného PVC triedy "A" (DIN 12608) s uzavretou výstuhou v ráme
Povrchová úprava: profily v kompletnej ponuke farieb a dýh imitujúcich drevo
Sklá: 3-sklo Press-Glas U=0,7 s tepelne izolačným oceľovým distančným rámikom
Kovanie: Roto NT Designo - úplne neviditeľné závesy
Tesnenie: vysoko odolné originálne tesnenia VEKA, systém so stredovým tesnením s 3 tesniacími rovinami pre vyššiu akustickú izoláciu, tesnosť a tepelnú izoláciu
Štandartná výbava: kľučka Hoppe Secustic, dva úchyty proti vyváženiu, regulácia vyklopenia alebo poistka proti chybnej manipulácii s kľučkou, mikroventilácia

Hore