Plastové okná BRÜGMANN

Royalplast - plastové okná a dvere Banská Bystrica | Kvalita, akú si zaslúžite!


Prvotriedny know-how. Inovatívne myšlienky s uplatnením v budúcnosti. Kvalitní pracovníci s ochotou neustále podávať vyššie výkony. To je filozofia medzinárodného podniku, ktorý dôsledne píše svoju históriu. To je SIP - špecialista v obore plastu a výrobca moderného inovatívneho okenného systému vysokej kvality, značky Brügmann. Viac ako 30 rokov vyvíja v úzkej spolupráci so zákazníkmi plastové profily pre okná, dvere a množstvo ďalších systémových riešení pre uplatnenie sa v oknárskej branži. Vo výrobe sa kladie veľký dôraz na pokrokové skúsenosti zamerané na budúcnosť. Od mája 2004 je podnik v riadení a majetku privátneho investora, čo má veľký pozitívny vplyv pre jeho budúci vývoj.


Rok 1954 bol začiatkom extrudovania plastových profilov pre okná a dvere v Papenburgu. Odvtedy sa vysoko kvalitné a inovatívne plastové profily vyvíjajú a vyrábajú pod značkou Brügmann. V roku 2001 bol systém Brügmann kúpený skupinou SIP.
Dnes je toto miesto výrobným závodom profilového systému značky Brügmann, miestom vedenia spoločnosti a predajným, vývojovým centrom s vlastnou výrobou nástrojov. Okrem toho na mieste sídli spoločnosť ttp GmbH, ktorá sa zoberá výrobou technických profilov.


Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brügmann Papenburg Výroba: systém Brügmann
Norma kvality: ISO 9001:2000
Počet zamestnancov: cca. 300 osôb
Rozloha výroby: cca. 54 tis. m2
Rozloha: 69 tis. m2
V pozadí úspechu firmy Brügmann sú plastové okná a profily s vysokým kvalitatívnym štandardom a vysokou technickou zrelosťou. Ponúkané systémy plastových okien majú originálny, jedinečný a nenapodobiteľný design. Plastové Brügmann patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu.

Pre všetky typy Brügmann AD:

Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brügmann profil

Konštrukcia: jednorámová
Profily: Brügmann 5 komorové, stavebná hĺbka 73 mm rám, 84 mm okenné krídlo
Materiál: profily z nárazuvzdorného PVC triedy "A" (masívny rám o hrúbke 2,8 mm) s výstuhami
Povrchová úprava: profily v kompletnej ponuke farieb a dýh imitujúcich drevo
Sklá: dvojsklo Pilkington Insulight U=1,0 + Argon
Deliace lišty: konštrukčné, medziokenné, lepené
Kovanie: Winkhaus Autopilot - štandardná výbava: blokáda chybnej polohy kľučky, mikroventiláciaCharakteristické vlastnosti:

Päťkomorový systém použitý pri plastových oknách Brügmann AD ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny. Plastové okná vyrobené zo systému Brügmann AD sú vhodné pre rekonštrukcie rodinných domov, priemyselné objekty, ale aj novostavby.
Systém Brügmann AD obsahuje niektoré prvky presahujúce vlastnosti bežných 5-komorových plastových profilov, a to použitie 2-komorového zváraného tesnenia zvyšujúceho tepelnú a akustickú tesnosť až o 50%.
Systém Brügmann AD je bezpečnejší pretože kovanie a jeho súčasti sú kotvené cez 4 vrstvy okenného krídla a v ráme priamo do kovovej výstuhy.
Samozrejmosťou je aj jeho stabilnejší a pevnejší široko komorový plastový profil, ponúkajúci jednostranný a obojstranný dekor na prefarbenom plaste. Plastové okná Brügmann AD majú aj v prevedení jednostranná exteriérová imitácia dreva cca 1 až 2 mm hrubú vrstvu farbeného (hnedého) plastu pod PMMA fóliou, a teda pri prípadnom poškriabaní vrchnej fólie s imitáciou dreva nevidno kontrastnú bielu farbu PVC (túto výhodu farbeného plastu majú viaceré profily pri obojstrannej laminácii PMMA fóliou s imitáciou dreva, no zriedka aj pri jednostrannej, ako oko Brügmann AD).
Parametre akustickej izolácie sú triedy 2 a okná odhlučnia až o 33 dB.
Profily Brügmann AD ako jedny z mála profilov nemenia farbu ani po niekoľkých rokoch používania. Plastové okno je vystavene slnečnému žiareniu a iným atmosférickým činiteľom a len najlepšie plastové profily si udržia ideálne bielu farbu po mnoho rokov.


Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brűgmann popis

Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brűgmann AD – 5 komorový – hranatý

Brűgmann AD – 5 komorový – hranatý
Plastové okná so systémom Brűgmann AD – 5 komorový - hranatý, klasický systém novej generácie. Plastové okná zo systému Brűgmann AD – 5 komorový - hranatý konštrukčnej hĺbke 73 mm so svojím sebavedomím vedením línií zahájil novú éru v designu pre firmu Brügmann. Nová exkluzívna úprava plastových profilov s jasným vedením línií so skosenými hranami sa sebavedome odlišuje od designu plastových okien s guľatými hranami a je absolútne prémiovou alternatívou pre všetkých, ktorí vďaka zvláštnemu prevedeniu systému chcú zdôrazniť svoju individualitu. Neobvyklá optika je doplnená tesnením krídla a osadzovacieho profilu v elegantnom čiernom alebo šedom prevedení (bez príplatku).

Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brűgmann AD – 5 komorový – zaoblený

Brűgmann AD – 5 komorový – zaoblený
Plastové okná so systémom Brűgmann AD – 5 komorový – oblý so zaobleným dizajnom, sú novým systémom plastových okien pre vysoké nároky na dizajn a funkčnosť. Presvedčuje svojimi guľatými, atraktívnymi tvarmi, vyváženými proporciami a dynamickou optikou. Ako všetky typy Brügmann AD dosahuje najlepšie izolačné vlastnosti a ponúka optimálnu stabilitu vďaka 5 komorovej konštrukcii a oceľovej výstuže pre všetky 73 mm systémy.

Rôzne druhy zasklievacich líšt:


Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brűgmann-zasklievacie lišty
Hore