Mriežky

Royalplast - plastové okná a dvere Banská Bystrica


Mriežky - rodinný dom - plastové okná a dvere Banská Bystrica | Royalplast

Mriežky predstavujú dokonalý doplnok okenných systémov . Ak už by sa jednalo o architektonicky potrebný štýlový prvok pri renovácií alebo element k mnohostrannému, vkusnému dotvoreniu novostavby – tieto drobné, ale delikátne detaily privedú konštrukciu okna k dokonalosti. Vďaka tomu nadobudnú interiéry zvláštnu atmosféru a fasády neopakovateľný charakter. Rovnako ako u tvarov plastových okien vyžaduje i prevedenie a usporiadanie mriežok presný projekt: mriežky nesmú byť ani príliš veľké, ani príliš malé a musia byť svojimi parametrami k plastovému oknu v správnej proporcii.


Medzisklenné mriežky:

Umiestňujú sa v priestore medzi sklami. Vďaka tomu nesťažujú čistenie skiel. Royalplast - plastové okná a dvere Banská Bystrica Vám ponúka medzisklenné mriežky v bohatej farebnej škále a šírkach 8-18-26-45 mm. Členenie mriežok prispôsobujeme podľa individuálnych objednávok.


Medzisklenné mriežky - plastové okná a dvere Banská Bystrica | Royalplast

Farebné varianty medzisklených mriežok:

Medzisklenné mriežky-farby - plastové okná a dvere Banská Bystrica | Royalplast

Nalepovacie mriežky

Sú umiestnené priamo na skle. Mriežky sú dostupné v bohatej farebnej škále a šírkach 25-45-75 mm. Členenie mriežok prispôsobujeme podľa individuálnych objednávok.


Konštrukčne mriežky

Delia okenné krídlo na zvláštne kusy, používané napríklad v balkónoch s výškami nad 2150 mm alebo vo fixných oknách s veľkými rozmermi.

Hore