Hliníkové okná a dvere SPECTRAL 60

Royalplast - hliníkové okná a dvere Banská Bystrica


Moderný hliníkový systém slúži k výrobe prvkov vnútornej zástavby vyžadujúcich tepelnú izoláciu, t.j. rôznych typov hliníkových okien, dverí, predsiení, výloh, externých boxov, vitrín a priestorových konštrukcií.


Hliníkové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Profil Spectral Hliníkové profily systému sú vyrábané z troch komôr. Stavebná hĺbka okna: 60 mm (zárubňa), 68 mm (krídlo) a dvere: 60 mm a 60 mm. Možnosť zlícovania okenných krídel (jedna plocha na vonkajšej strane) a dverí (obidve plochy ako na vonkajšej, tak aj na vnútornej strane).

Tepelná izolácia systému SPECTRAL 60 je zabezpečená vďaka vloženiu tepelných izolačných vložiek a odpovedajúcich tesnení. Tepelné izolačné vložky sú vyrobené z polyamidu posilneného skleneným vláknom. Systém taktiež zaručuje dobrú proti hlukovú izoláciu.

Tesnosť je zabezpečená vďaka špeciálnemu tesneniu z kaučuku syntetického EPDM, ktorý zaručuje životnosť na starnutie počas dlhoročného používania.Hliníkové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Profil Spectral konštrukcia Všetky tesnenia sú rezané pod uhlom 45 stupňov a lepené v rohu. Odvodňovacie otvory sú z vonkajšej strany zakryté krytkami.

Sklá v systéme je možné vkladať z hrúbkov od 16 mm do 41 mm. Takto hrubé výplne zaručujú možnosť vloženia všetkých typových skiel.

Konštrukcia systému SPECTRAL 60 umožňuje v nej zamontovať podľa európskych štandardov kovania, zámky, závesy. Vďaka tomu je možné zrealizovať rôzne návrhy našich klientov bez zmeny hlavnej konštrukcie.